MARTYNA MATKOWSKA

Systematyczność, upór, zawziętość, gotowość do podejmowania każdego wyzwania, a przede wszystkim chęć przełamywania kolejnych barier, to tylko niektóre z moich cech, które chce przekazywać klientom. Jestem trenerką, z uprawnieniami zdobytymi w Polskiej Akademii Kultury i Sportu z doświadczeniem w pracy indywidualnej i grupowej, która przede wszystkim chce pomagać w osiągnięciu celu, słuchając swoich podopiecznych i dopasowując programy treningowe do ich gustu, możliwości fizycznych i sytuacji życiowej, tak by aktywność stała się przyjemnością, a każdy, nawet najmniejszy, krok sukcesem. Jestem po to by dopingować, wspierać, a przede wszystkim prowadzić Cię w sposób bezpieczny do Twojego celu. Moją aktywność można śledzić na Facbooku na profilu @MarFitTrener.

 

 

 

PAWEŁ ŁOTAREWICZ

Promotor aktywnego stylu życia, trener, instruktor. Aktywność fizyczna jest moją pasją od wielu lat. Staram się nią zarażać inne osoby. Zależy mi, aby ludzie niezależnie od wieku, mogli cieszyć się dobrą kondycją i zdrowiem. Z wielką radością podejmuję nowe wyzwania. Chcę pomagać innym swoją wiedzą, umiejętnościami i radą. Dlatego stale podnoszę swoje kwalifikacje w dziedzinie dietetyki sportowej, suplementacji oraz metod treningowych. Posiadam szeroki wachlarz ćwiczeń i metod treningowych, co powoduje, że potrafię się dostosować do indywidualnych potrzeb klienta. Zdobyta wiedza oraz doświadczenie pozwalają mi opracować ciekawy i zróżnicowany program treningowy dla osób chcących schudnąć, poprawić sylwetkę, zwiększyć masę mięśniową czy po prostu poprawić kondycję.

Kwalifikacje trenera uzyskałem w Polskiej Akademii Sportu w Warszawie. Pracując jako trener, na swoje konto z czystym sumieniem mogę zapisać nie tylko kilkadziesiąt kilogramów zrzuconego tłuszczu, ale i poprawę jakości zdrowia i życia wielu osób. Mam doświadczenie w prowadzeniu treningów indywidualnych i grupowych dla kobiet i mężczyzn, treningów z młodzieżą, osobami niepełnosprawnymi, seniorami. Wiedzę w zakresie dietetyki zdobyłem na Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Dzięki zdobytej wiedzy mogę udzielić porady dietetycznej, dopasować dietę do indywidualnych potrzeb, ułożyć odpowiednią suplementację. Dobrze zbilansowana dieta pozwoli Ci osiągnąć wyznaczony cel.